Bestuur
Wie zijn we Wat doen we Nieuws Wat kan jij doen Foto's Contact Nuttige Links terug naar home
Bestuur Historiek

Voorzitter en afdelingsdokter: Deze functie is vacant - voorzitter@westerlo.rodekruis.be

Ondervoorzitter : Deze functie is vacant

Secretaris : Vanbel Annelies - Libellestraat 11 - 2260 Heultje - 0494/ 40 46 54 - secretaris@westerlo.rodekruis.be

Penningmeester : Kristof Haemhouts -Blokstraat 13 - 2260 Tongerlo - 0495/ 15 02 40 - penningmeester@westerlo.rodekruis.be

Public Relations : Deze functie is vacant - pr@westerlo.rodekruis.be

Afdelingsapotheek : Apotheek Hellinx Christel - Grote Markt 56 - 2260 Westerlo - 014/ 54 41 27 - apotheek.hellinx@telenet.be

Bloedtransfusiedienst : Deze functie is vacant - bloed@westerlo.rodekruis.be

Hulpdienst : Peeters Peter - Geneinde 130 - 2260 Tongerlo - tel. 0496/ 22 01 09 - hulpdienst@westerlo.rodekruis.be

Sociale Hulpverlening - Uitleendienst : Vrindts Petrus - Blokstraat 1 - 2260 Tongerlo - tel. 0497/82 84 41- socialehulpverlening@westerlo.rodekruis.be

Uitleendienst assistent : Deze functie is vacant

Vorming : Deze functie is vacant - vorming@westerlo.rodekruis.be

Internationale Samenwerking : Deze functie is vacant - internationale@westerlo.rodekruis.be

Econoom : Van Genechten Raymond - Geelsestraat 8 - 2260 Tongerlo - tel 0496/ 51 19 83

Scholenwerking -brugfiguren : Ballegeer Katrien - Wezelsbaantje 9 - 2230 Herselt (Blauwberg) tel 0479/ 17 02 58

JRK - Jeugdafdeling : Leemans Elien - Nieuwstraat 73 - 2260 Westerlo - tel 0498 82 41 86 - jeugd@westerlo.rodekruis.be

EHBO lesgevers : Die worden dringend gezocht en zijn dus vacant

 

_________________________________________________________________________________________________________________

Wie zijn we - Wat doen we - Nieuws - Wat kan jij doen - Foto's - Contact - Links - Home pagina - disclaimer - copyright © Rode Kruis Westerlo 2008

 

Rode kruis lokaal - Meulemanslaan 16 - 2260 Tongerlo